Музей Пошти запрошує відвідувачів

Музей Пошти запрошує відвідувачів

20 листопада 2012, 13:50

Лише один-два рази протягом року, коли керівники Укрпошти, області і міста проводили урочисте погашення ювілейної марки, можна було оглянути експозицію надзвичайно цікавого Музею Пошти, що розмістився в Музеї «Палаццо Бандінеллі» на пл. Ринок, 2. «А ще туристи м. Львова продовж багатьох років «Заглядали» Музей через шиби вікон» — відзначав директор Львівського історичного музею Богдан Чайковський на прес-конференції 16 листопада цього року «Львівському історичному — 120 років»: проблеми та перспективи. 

Учасники прес-конференції:

  1. Орест Шейка, голова постійної комісії  з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ;
  2. Валерій Потюк, начальник управління охорони культурної спадщини ЛОДА;
  3. Андрій Салюк, голова організації «Українського товариства охорони пам’яток історичної культури» та інші підтримали ініціативу Львівського історичного музею в намаганні відкрити у м. Львові Музей науки і техніки та Музей Пошти.

19 листопада на розширеній нараді у Львівському історичному музеї з участю дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (Львівська дирекція) Василя Веселого продовж 10 (десяти) хвилин вирішились усі спірні проблеми і Музей Пошти через кілька днів буде відкрито.

Науковці ЛІМу та працівники «Укрпошти» готують для відвідувачів Музею Пошти кілька Миколаївських, Новорічних та Різдвяних сюрпризів.
Теми:  музей, пошта, музей пошти