Виставка "JUST A THING"

Виставка "JUST A THING"

23 жовтня 2012, 09:46

Львівський історичний музей, Регіональний музей у Стальовій Волі та Інститут Адама Міцкевича у Варшаві запрошують 26 жовтня 2012 року о 16.00 год.
до Львівського історичногго музею на урочисте відкриття виставки польського дизайну "Just a thing".

Куратор: Агнєшка Якобсон-Цєлєцка

Місце експонування: Львівський історичний музей, Музей "Палаццо Бандінеллі" (пл. Ринок, 2), ІІІ поверх.

Це чергове відкриття виставки «JUST a THING». Після презентацій на міжнародних дизайнерських заходах у Берліні, Парижі, Відні, Санкт-Петербурзі та Таллінні, у жовтні і листопаді цього року проекти польських дизайнерів будуть виставлені для перегляду у Львівському історичному музеї. Українська публіка побачить 10 спеціально запроектованих для потреб даної експозиції робіт десяти молодих польських дизайнерів і проектно-дизайнерських груп: Павла Гробельного, Кристіана Квєцінського, Бартоша Мухи, Пйотра Столярського, Арка Вольського, Лукаша Височинського, «Aze design», «Beton», «Lapolkа» і «Malafor».  Куратор виставки Агнєшка Якобсон-Цєлєцка – відома знавець польського і світового дизайну та прикладного мистецтва, авторка багатьох дизайнерських виставок.

Деякі автори представлених на виставці робіт – це зрілі, відомі у Європі мистці, наприклад, «Malafor», «Aze Design», «Beton» або Павел Гробельни. Інші – Кристіан Квєціньскі та Лукаш Височиньскі – щойно на початку шляху. Всі учасники виставки – талановиті дизайнери, роботи яких захоплюють уявою, пасією та гумором, провокують, змушують задуматись над роллю дизайну у нашому житті, доводять, що на прості питання можемо отримати несподівану відповідь.

Виставка експонуватиметься до 26 листопада 2012 року.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ!
Теми:  виставка