• Головна
  • Новини
  • Відбулася презентація книги Ярослава Середницького «ГЕНЕРАЛ ПАВЛО ШАНДРУК І АНТИГІТЛЕРІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ОПОЗИЦІЯ (1944-1945 роки)»
Відбулася презентація книги Ярослава Середницького «ГЕНЕРАЛ ПАВЛО ШАНДРУК І АНТИГІТЛЕРІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ОПОЗИЦІЯ (1944-1945 роки)»

Відбулася презентація книги Ярослава Середницького «ГЕНЕРАЛ ПАВЛО ШАНДРУК І АНТИГІТЛЕРІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ОПОЗИЦІЯ (1944-1945 роки)»

26 березня 2014, 20:55

У вівторок 25 березня 2014 року в Актовій залі Музею визвольної боротьби України відбулася презентація книги Ярослава Середницького «ГЕНЕРАЛ ПАВЛО ШАНДРУК І АНТИГІТЛЕРІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ОПОЗИЦІЯ (1944-1945 роки)».

На презентації були присутніми представники громадських організацій, дослідники Другої світової війни, а також не байдужі до правдивого висвітлення історії Української Національної Армії. У вступному слові зав. Музеєм ВБУ В. Бойко підкреслив вагомість нового дослідження та новизну висвітлених питань.

З доповіддю про Архів генерала Павла Шандрука, який знаходиться у фондовій групі Пам’ятки Визвольних Змагань і був переданий до Львівського історичного музею 2001 року головою братства колишніх вояків І УД УНА паном Андрієм Коморовським, виступив молодший науковий співробітник МВБУ М. Варава.

Представник видавництва «Мандрівець», у якому вийшла книга, бренд-менеджер Ігор Аркуша розповів про підготовку видання. Автор Ярослав Середницький розповів про проведену дослідницьку роботу та відповів на численні питання присутніх.
Теми:  презентація, книга