• Головна
  • Події
  • Презентація книжки Я.Середницького "ПУМА-Дромедар. Абвер. Три кримські та північно-кавказька катастрофи Червоної армії в 1941–1942 роках"
Презентація книжки Я.Середницького "ПУМА-Дромедар. Абвер. Три кримські та північно-кавказька катастрофи Червоної армії в 1941–1942 роках"

Презентація книжки Я.Середницького "ПУМА-Дромедар. Абвер. Три кримські та північно-кавказька катастрофи Червоної армії в 1941–1942 роках"

18 березня 2016, 20:54

18 березня у Музеї визвольної боротьби України (вул.Лисенка, 23А) - відділі Львівського історичного музею відомий дослідник Другої світової війни Ярослав Середницький запрезентував свою нову книжку "ПУМА-Дромедар. Абвер. Три кримські та північно-кавказька катастрофи Червоної армії в 1941–1942 роках", що вийшла у видавництві "Мандрівець" й представляє цікаву монографію, присвячену, в основному, кримським і північно-кавказьким воєнним подіям, які подані як поразки Червоної армії 1941-1942 років.

Фактично автор сягає далі цих подій, розкриваючи картину боротьби українського та вірменського народів і їх керманичів проти червоної Москви за незалежність їх країн, наводячи маловідомі факти з біографій військовиків і політичних діячів. Точність і правдивість висвітлених історичних фактів робить їх такими, що «морально не застарівають».

Бажаючі отримали книжку з авторським автографом.​

Усі фотографії можна переглянути у ФОТОГАЛЕРЕЇ.
Теми:  презентація, книжка, Середницький, Музей визвольної боротьби України