• Головна
  • Події
  • Відкриття науково-популярної виставки "ЗУНР: у війні та державотворенні"
Відкриття науково-популярної виставки "ЗУНР: у війні та державотворенні"

Відкриття науково-популярної виставки "ЗУНР: у війні та державотворенні"

12 червня 2017, 18:53

9 червня 2017 року у Музеї визвольної боротьби України - відділі Львівського історичного музею (вул.Лисенка 23а) відбулося відкриття науково-популярної виставки "ЗУНР: у війні та державотворенні". Виставку презентували: Михайло Галущак, автор виставки, молодший науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства; Іван Сварник, історик, директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки; Іван Хома, доцент Національного університету «Львівська політехніка»; Роман Грицьків, дослідник польсько-української історії ХХ ст.; Орест Круковський, старший науковий співробітник МВБУ.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

12 стендів виставки, яка розроблена до 100-річчя Української революції 1917-21 рр., розкривають військові та державотворчі аспекти історії Західно-Української Народної Республіки.

М.Галущак провів екскурсію по виставці для учасників Третього Львівського фестивалю гуманної педагогіки "Як любити дітей", які приїхали з усієї України. Для них же екскурсію по експозиції Музею визвольної боротьби України провела старший науковий співробітник музею Світлана Кочергіна.

Виставка, яка орієнтована в першу чергу на школярів і студентів, реалізується у рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.
Теми:  ЗУНР