Виставка "Заповідна Україна"​ (завершена)

Виставка "Заповідна Україна"​ (завершена)

01 вересня 2011, 14:43

2 вересня 2011 року об 11:00 год. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні, Державна служба заповідної справи України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація природоохоронних територій України» за підтримки компанії «Самсунг Електронікс Україна» запрошують представників ЗМІ на церемонію відкриття виставки кращих фотографій природи нашої країни «Заповідна Україна».

Урочиста церемонія відбудеться у Львівському історичному музеї (м.Львів, Пл. Ринок, 6).

Час проведення заходу: 11.00-13.00 год.

В церемонії відкриття виставки «Заповідна Україна» візмуть участь:

  • представник проекту Програми розвитку ООН в Україні
  • представник Всеукраїнської громадської організації «Асоціація природоохоронних територій України»
  • представники Державного управління охорони навколишнього природного середовища
  • представники Українського Товариства охорони природи

Після церемонії відкриття відбудеться фуршет.

Будь ласка, акредитуйтеся на церемонію відкриття до 17.00 четверга, 01.09.2011, за адресою olena.semenova@undp.org.ua

Довідка:

«Заповідна Україна» - це конкурс фотографій, що були зроблені у заповідних угіддях нашої країни: природних та біосферних заповідниках, національних природних парках, регіональних ландшафтних парках, заказниках, ботанічних садах.

Конкурс тривав з квітня по серпень 2010 року. На конкурс було надіслано більше 700 робіт, з яких на виставці «Заповідна Україна» представлено 50 кращих фотографій. Виставка вже відбулася у Києві, Херсоні, Сімферополі, Дніпропетровську, Харкові. Експозицією у Львові «Заповідна Україна» завершує свою ходу країною.

Організатори конкурсу «Заповідна Україна» - Програма розвитку ООН в Україні,  Державна служба заповідної справи України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація природоохоронних територій України».

Мета виставки «Заповідна Україна» - привернути увагу суспільства до природоохоронних територій України. Виставка розкриє для українців красу вітчизняної природи та нагадає суспільству про важливість її збереження.
Теми:  пл. Ринок 6