Зустріч з працівниками Мистецького арсеналу

17.04.2019 #Зустріч

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ!

17-18 квітня працівники музейного комплексу "Мистецький арсенал" Юлія Ваганова, Сергій Діптан і Анна Погрібна в конферец-залі ЛІМ (пл.Ринок, 6) поділяться досвідом підготовки і реалізації масштабного виставкового проекту «Дивовижні історії Криму», що нині триває в Мистецькому арсеналі.

Виставка представляє Крим як унікальний мультикультурний простір, що упродовж тисячоліть був межею між Євразійським Степом і Середземномор’ям, і поєднує унікальні експонати з колекцій 15 українських музеїв із творами мистецтва. Зустріч із колегами з Львівського історичного музею, що є одним із партнерів проекту - це можливість поділитися досвідом і в професійному колі обговорити концептуальні, організаційні й технічні особливості реалізації міжмузейних виставкових проектів.

Структура зустрічі:

17 квітня, середа 10:00-10:50 - Вступ, знайомство. Цикл проекту в Мистецькому арсеналі 11:00-11:50 - Експозиційне рішення: як концепція стає архітектурою 12:00-12:50 - Від креслень до монтажу: підготовка технічного завдання, тендер і монтаж.

18 квітня, четвер 10:00-10:50 - Технічні аспекти побудови експозицій: що треба знати про матеріали і процеси виробництва 11:00-11:50 - Тексти, які читатимуть: як знайти баланс між коментарями істориків і запитами широкої аудиторії 12:00-12:50 - Побудова партнерств: виклики і можливості

Юлія Ваганова - мистецтвознавиця, арт-менеджерка, кураторка програм. Заступниця генеральної директорки з музейної та виставкової діяльності Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал". У 2013-2016 – заступниця генеральної директорки з виставкової роботи та міжнародної співпраці у Національному художньому музеї України. Відповідала за планування та втілення виставкової програми НХМУ. Раніше працювала Програмною директоркою Фундації Центр Сучасного Мистецтва у Києві. Юлія Ваганова була ініціаторкою та відповідала за проведення низки тренінгів з арт-менеджменту, зокрема присвяченим інституційному розвитку та site specific проектам. Викладала в Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури та Kyiv Academy of Media Arts.

Сергій Діптан - координатор-експозиціонер, технічний директор виставкових проектів у Мистецькому арсеналі. Закінчив НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, спеціальність “Лазерна техніка і фізико-технічні технології”. З 2011 по 2017 роки працював технічним менеджером у Pinchuk Art Centre, де реалізував близько 50 виставкових проектів. На початку 2018 року приєднався до команди Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал".

Анна Погрібна - менеджерка виставкових проектів Мистецького арсеналу. 2011 року закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія”, магістерська програма з культурології. З 2012 року працювала в Фундації Центр Сучасного Мистецтва, де розробляла і координувала мистецькі й освітні проекти, які стосуються публічного простору, учасницьких мистецьких практик, культури пам'яті. У 2017 році приєдналася до команди Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал". Проводила тренінги і лекції в межах програм Kyiv Academy of Media Arts, Студії живої історії, “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” та ін.