Вітаємо з професійним святом — Міжнародним днем музеїв!

18.05.2020 #МУЗЕЙ

Дорогі колеги!

Вітаємо всіх з нашим професійним святом — Міжнародним днем музеїв!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, творчих успіхів, вдячних, допитливих відвідувачів, гідної оцінки вашої праці!

Цьогорічне гасло Міжнародного дня музеїв — Музей за рівність: різноманіття та інклюзія.

Ми багато робили і робимо, щоби наш Музей був цікавим для людей різного віку, з різними інтересами та соціальними запитами. Реалізовано багато проектів для людей з обмеженими можливостями.

Спалах COVID-19 та введення карантинних заходів поставив нас перед серйозними викликами, підштовхнув до пошуків нових, інноваційних шляхів популяризації музейних скарбів, комунікації. Навіть зачинений, наш Музей є доступним. Завдяки сучасним технологіям ми знаходимо різні засоби спілкування з нашою аудиторією. Ми активно працюємо дистанційно: готуємо наукові публікації, сповна використовуємо потенціал Інтернету: пропонуємо віртуальні подорожі нашими експозиціями, знайомимо з цінними пам'ятками музейного зібрання, розповідаємо про них цікаві історії, готуємо до відкриття нові експозиції.

Без сумніву, ми вийдемо з карантину сильнішими, кращими, ще креативнішими, ще більш усвідомлюючи важливість нашої праці для суспільства. Ми любимо свій Музей!

Дякуємо всім працівникам Музею за самовіддану працю!

Ще раз міцного всім здоров'я і позитивного настрою!

Дирекція Львівського історичного музею