Відкриття виставки «Символи Незалежності»

20.08.2021 #ВИСТАВКА

20 серпня, відкриттям виставки «Символи Незалежності» Львівський історичний музей продовжив презентацію заходів, приурочених до 30-річчя Незалежності України.

Автори виставки пропонують відвідувачу простежити шлях державотворення за допомогою музейних пам’яток, що пов’язані з національною символікою. Кожен народ має символи, які уособлюють його самобутність та національну єдність. Вони підносять його дух в боротьбі за власну самостійну державу та національне самоутвердження.

На виставці представлені понад 200 пам’яток з 25-ти фондових збірок Львівського історичного музею: перші українські банкноти, оригінальні документи, раритетні відзнаки та нагороди, унікальні картографічні видання, світлини, особисті речі відомих громадсько-політичних діячів, представників духовенства. Значна частина експонатів є результатом кропіткої пошукової, науково-дослідницької та реставраційної роботи музейників і демонструються вперше.

Виставку презентували: Олена Роман, заступник директора ЛІМ з наукової роботи, Андрій Музика, завідувач відділу ЛІМ «Музей історії Львова», куратор виставки.

Запрошуємо Вас оглянути цікаву виставку ЛІМ у Кам'яниці Корнякта (пл. Ринок 6, І поверх, виставкові зали).

Фото: Христя Гавран, Роман Геринович, Руслан Кошів.

https://www.facebook.com/lviv.historical.museum/posts/4374494865920576