Відкриття експозиції кращих творів молодих мистців проєкту «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ»

07.12.2020 #ЕКСПОЗИЦІЯ

4 грудня відбулося відкриття експозиції кращих творів молодих мистців проєкту «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» і урочисте нагородження їх авторів у Львівському історичному музеї.

Участь у відкритті взяли представники засновників - ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив», Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», обласної і міської влади, батьки і діти - автори робіт, мас-медій, працівники ЛІМ.

Ведучий заходу Андрій Сендецький представив проєкт, його учасників та запросив до слова людей, причетних до його організації, та очільників владних структур, зокрема, директора Львівського історичного музею Романа Чмелика, заступника голови ЛОДА Івана Собка, в.о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Тетяну Плугатор, заступницю начальника управління культури Львівської міської ради Оксану Стельмах.
 
Виступ директора ЛІМ Романа Чмелика на презентації проєкту.

Виставка творів триватиме упродовж грудня–січня. Її можна буде оглянути в онлайн галереї цілодобово та безпосередньо у залах відповідно до графіку роботи Львівського історичного музею (пл. Ринок 6, третій поверх Кам’яниці Корнякта).

Запрошуємо переглянути цікаві роботи молодих авторів.
 
Фото: Руслан Кошів.