Участь працівників ЛІМ у Днях європейської спадщини 2021

13.09.2021 #ЗАХОДИ

Наукові працівники Львівського історичного музею взяли активну участь у Днях європейської спадщини 2021, які цими днями вчергове відбулися у нашому місті.

На лекції "Львів - місто різних конфесій: обмеження та рівноправ‘я", яка відбулась в рамках проекту, старший науковий співробітник ЛІМ Ярослав Бишкевич виступив з доповіддю про виклики встановлення рівності релігій у Львові, розповів про міжконфесійні стосунки, особливості традицій релігійних культів у давньому Львові.

Відділ ЛІМ "Музей "Літературний Львів І-ої пол.ХХ ст." (вул. Героїв Майдану, 18), Львівська СЗШ 50 та ГО "КонтрФорс" допомогли поринути у захоплюючий світ літературної вітальні за допомогою настільної гри, яку створено на унікальних матеріалах музею «Літературний Львів». Цікаві й різноманітні завдання знайомлять з експозицією музею, зокрема з публікаціями дивом збережених екземплярів журналу «Дзвіночок», що видавався у Львові до 1939 р.

Захід провели: Ольга Журавльова, старший науковий працівник музею «Літературний Львів» та Ольга Железник, вчитель СЗШ 50.

Завідувач відділу ЛІМ "Музей-Арсенал" Тарас Процак провів екскурсію "Зброя як засіб захисту", ознайомивши відвідувачів на зразках музейної зброї з особливостями її використання для самозахисту.

Фото: Христя Гавран.

https://www.facebook.com/lviv.historical.museum/posts/4447682368601825