Святкування Міжнародного Дня музеїв у Львівському історичному музеї

17.05.2019 #Святкування

Сьогодні музейники Львівщини відзначали своє свято - Міжнародний День музеїв. Щоправда, офіційно цей день припадає на 18 травня, але хто може завадити музейним працівникам відзначити його двічі :)

Центр святкувань був в Італійському подвір'ї Кам'яниці Корнякта, Зранку відбувся концерт молодих талантів Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім.Соломії Крушельницької та прозвучали вітальні слова від директора ЛІМ Романа Чмелика, керівництва обласних профспілки працівників культури та департаменту з питань культури, національностей та релігій.

Згодом, голова облдержадміністрації Олег Синютка привітав і вручив нагороди від імені Президента митцям-львів'янам, а також відзначив музейників грамотами облдержадміністрації.

І на закінчення, керівництво Львівської міської ради вручило музейникам, які перемогли у номінаціях на кращого музейного працівника Львова, почесні Дипломи (гроші пообіцяли згодом). Приємно, що серед переможців — як завжди представники Львівського історичного музею — Галина Скоропадова (виставкова діяльність); Олена Роман, Ольга Аржанова, Тетяна Петрів, Ірина Полянська, Христина Маліновська, Роман Геринович (збереження і популяризація музейного фонду). З чим їх і вітаємо!

А усіх музейників - з Міжнародним Днем музеїв!

Світлини: Роман Геринович

Відео: Руслан Кошів 

https://www.facebook.com/lviv.historical.museum/posts/2332451630124920