Представники ЛІМ у Литві

16.12.2022 #Подія

Надзвичайно плідною та цікавою виявилась робоча поїздка до дружньої Литви делегації Львівського історичного музею та Національного музею у Львові ім. А. Шептицького.
На запрошення наших друзів та партнерів з Національного музею – Палацу великих князів Литовських взяли участь у презентації українського аудіогіда у постійнодіючій експозиції Палацу. З вітальним словом виступили перші Леді України та Литви Олена Зеленська та Діана Науседене, директор Палацу Відас Долінскас, посол України в Литві Петро Бешта, директор Львівського історичного музею Роман Чмелик.
Наступним кроком була зустріч у Музеї сакрального мистецтва у Вільнюсі з директоркою Рітою Паулюкєвікайте та її командою. Обмінялись досвідом збереження пам’яток, оглянули сховища та реставраційні майстерні, обговорили перспективи співпраці на 2023 рік.
І НАЙВАЖЛИВІШЕ! Презентували у музеї Голодомору та окупації виставку Львівського історичного музею «НЕСКОРЕНІ», присвячену 80-й річниці УПА (автор ст. н. с. ЛІМ Л. КОВАЛЬ, дизайн Ольга Аржанова). В рамках відкриття виставки військовослужбовиця ЗСУ Марія Мерзаєва прочитала лекцію на тему «Жінки в УПА».
Далі буде!
ЗБЕРЖЕМО! ПЕРЕМОЖЕМО!

Більше світлин тут

Більше світлин тут