Кольори білоруської революції

09.08.2022 #Виставка

Сьогодні, 9 серпня 2022 року, у другу річницю маршів свободи в Білорусі, які були жорстоко придушені місцевими правоохоронцями та російським спецназом, у Львівському історичному музеї на відкритті виставки «Кольори білоруської революції» відбулося вшанування білорусів та українців, які стали супроти лукашенківського режиму і поплатились за це своєю свободою.
Про протести вільних людей Білорусі, про полів'язнів, яких катують та змушують зізнаватися у невчинених «злочинах», розповіли білоруські правозахисниця Анісія Козлюк та журналістка Аліна Рудіна. Про важливість подібних акцій, які дозволяють зберегти пам'ять про таких людей, а також є своєрідним протестом проти несправедливості мовили директор Львівського історичного музею Роман Чмелик і завідувач відділу департаменту у справах культури, національностей і релігій ЛОВА Василь Гладкий.
Виставка триватиме в Музеї історії України (пл. Ринок, 24, 3-й поверх) до 14 серпня. У відвідувачів буде можливість написати політв'язням листа у в’язницю та висловити свої слова підтримки. Їм вкрай важливо знати, що про них не забули і що на їхнє звільнення чекають не лише близькі люди.
Разом і назавжди!
Фото: Роман Геринович, Христя Гавран.

Відео події

Детальніше тут