Долучаємось до Міжнародного дня музеїв

15.05.2022 #Подія

Наближається Міжнародний день музеїв. Львівський історичний музей також долучається до цього свята:
17 травня
▶ Львівський історичний музей
Час: 11:00
▶ Інтерактивна гра на музейних матеріалах "Спогади львівської бруківки: шляхами П. Карманського", закритий захід – для внутрішньо переміщених дітей.
▶ Інтерактивну гру створено на матеріалах музею "Літературний Львів" відділу Львівського історичного музею. Гра "Спогади львівської бруківки: шляхами П. Карманського" продовжує серію дидактичних ігор, створених вчителем О. Железник у співавторстві зі старшим науковим співробітником Львівського історичного музею О. Журавльовою, призначених провадити краєзнавчу роботу для дітей та дорослих засобами музейної педагогіки. Гра познайомить львів'ян та гостей міста з життєвим та творчим шляхом поета, перекладача, громадського діяча П. Карманського, звичаями галичан поч. XX століття, галицьким етикетом, львівською ґварою, гравцям пропонується низка творчих, цікавих та пізнавальних завдань.
Вік: для дітей віком від 10 років
Вартість: безкоштовно
18 травня
▶ Львівський історичний музей
Локації: Музей історії Львова (Лапідарій, пл. Ринок, 4);
Кам'яниця Корнякта (Італійське подвір'я, виставкова зала 3 поверх, пл. Ринок, 6);
Музей історії України (1, 4 поверхи)
▶ Вільний вхід впродовж дня (10:00-17:30)
▶ Львівський історичний музей
Кам’яниця Корнякта, Львівський історичний музей
Адреса: пл. Ринок, 6
Час: 12:00
▶ Відкриття виставкового проєкту «В пожежах всесвітніх...», присвяченого "Пласту" – національній скаутській організації України, 110 років від часу заснування якої минає цього року.
Час: 12:00
Локація: виставковий зал, 3 поверх
Тривалість: 45 хв.
Вік: без обмежень
Вартість: безкоштовно
19 травня, четвер
▶ Кам’яниця Корнякта, Львівський історичний музей
Адреса: пл. Ринок, 6
▶ Екскурсія “Сліди історії: площа Ринок у Львові”
Час: 14:00
▶ Львівський історичний музей запрошує на міську прогулянку серцем міста Львова – площею Ринок. В супроводі фахового історика-дослідника учасники дізнаються про минуле площі та її мешканців, зрозуміють коли і як забудовано центральну площу міста, куди подівся готичний Львів, якою була атмосфера міста у XVI–XX ст. та як виглядає сучасне життя у львівських кам’яницях. Під час екскурсії буде можливість заглянути у дворики найцікавіших будинків площі – Італійське подвір'я (пл. Ринок,6) та Лапідарій (виставка кам'яних пам'яток) у Чорній кам’яниці (пл. Ринок, 4). На екскурсантів також чекатиме археологічна пригода та знайомство з етапами становлення державності України на інтерактивній виставці «Historia Magistra Vitae Est – Наша державність» у Масарівській кам’яниці (пл. Ринок, 24).
Тривалість: 1,15 год.
Місце зустрічі: Кам'яниця Корнякта (пл. Ринок, 6)
Вік: від 10 років
Вартість: повна - 100 грн, пільгова - 50 грн (включає відвідання трьох експозицій Львівського історичного музею)
Реєстрація: 0978661878, Процак Тарас
20 травня, п’ятниця
▶ Кам’яниця Корнякта, Львівський історичний музей
Адреса: пл. Ринок, 6
▶ Квестовий майстер-клас «Гастрономічні загадки старого Львова»
Час:12:00
▶ Яким був стародавній Львів? А які громади тут мешкали? А як відрізнити страву вірменської громади від традиційної єврейської кухні? А який посуд використовували? Абсолютний інтерактив, адже нюхаємо, смакуємо, крутимо в руках (обережно!!!), змішуємо, відгадуємо. А після «важкої» праці самостійно готуємо авторський напій та в затишній атмосфері дискутуємо про переваги фаянсу над фарфором.
Тривалість: 1 год.
Вік: діти 7-15 років
Вартість: 70 грн.
Реєстрація: 0672747666, Скакун Наталія