Звернення музейної спільноти Львівщини

 Голові Львівської обласної ради

Колодію П.Н. 

Голові Львівської облдержадміністрації

 Сех І.І.

 Звернення музейної спільноти Львівщини

     Культура України,  як і сама держава, переживає зараз вкрай важкі часи, які  вимагають прийняття виважених рішень та їх втілення в реалії сьогодення. Впродовж останніх років ця галузь фактично була чужою для влади, що привело до її глибокої системної кризи.

    З  метою збереження та реформування культури Львівщини звертаємося до Вас з пропозицією призначати керівників гуманітарної галузі та установ культури за участю Ради директорів музеїв, асоціації музеїв та галерей Львівщини, театральної та  бібліотечної професійних спільнот, громадських організацій та експертних середовищ.  Для відновлення високого професійного рівня, призначення керівників галузі  та установ  здійснювати з кола осіб, які мають досвід роботи профільну освіту, чітку програму дій,  стаж роботи та керівництва в даній галузі.  Ми сподіваємося, що нова влада стане владою професіоналів, а не людей лояльних чи за ознакою партійної приналежності.

Висловлюємо свою готовність прийняти активну участь у процедурі висунення та обговорення кандидатур на посади керівників гуманітарного блоку у Львівській області. 

З повагою, 

Голова Ради директорів музеїв Львова                                        Богдан Чайковський

Голова Асоціації музеїв та галерей                                                Зеновій Мазурик